Giacomini-Unites

 

2009 yılında Aydın Group, iş kolu çeşitliliğini arttırarak, tesisat sistemleri ve yangından koruma ürünleri konusunda İtalyan marka Giacomini ve Amerikan marka Victolic firmaları ile işbirliğine girerek Giacomini-Unites firmasını kurmuştur.

Unites Tesisat Teknolojileri olarak yapılanan ve tesisat mühendisliği alanında uzmanlaşmış bir şirket olup hidrolik sistemlere, yangın, buhar ve otomasyon sistemlerine, sektörün yerli yabancı en önemli firmalarının ürünlerini tedarik edip, geniş bir coğrafyaya dağıtan satış ağı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İnşaat sektörü için de, petrokimyadan nükleer enerjiye, domestik uygulamalardan tarımsal amaçlı uygulamalara kadar çok geniş bir ürün grubu ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda çevreye duyarlı, ekolojik dengeleri gözeten, enerji tasarrufu sağlayan ürünler sunar. Tamamen kalite odaklı ürün ve hizmet anlayışı ile; proje aşamasından, devreye alma aşamasına kadar, konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren UNITES, Türkiye genelinde oluşturduğu geliştirilmiş bayilik sistemi ile yıllardır sektöre yön vererek hizmet vermektedir.

 

Websitesini ziyaret edin