İşe Alım Politikamız

 

Aydın Group bünyesinde, İnsan Kaynakları ihtiyaçları iş analizleri ve iş süreçleri çalışmaları sonucunda, bütçe planları dahilinde Norm Kadro ihtiyacı çalışmaları ile tespit edilir.

İşe alım sürecinde uzun vadeli çalışmalar yürütebileceğimiz, motivasyonu yüksek, kendini sürekli geliştiren ve bu gelişim ile şirketine katkı sağlayan etkin ve verimli insan kaynağı tercih edilmektedir.

İşe alım sürecinde insan kaynakları internet portalları ve danışmanlık firmaların destekleri kullanılmaktadır. Ayrıca Kurumsal internet sitemiz üzerinden gönderilen özgeçmişler de değerlendirmeye alınır. Başvurular arasından, ihtiyaçlar doğrultusunda aranılan nitelikteki adaylar belirlenmekte ve görüşmeye çağırılır. Görüşme ve değerlendirme süreci sonunda referans araştırması da yapılan ve uygun bulunan adaya iş teklifi yapılır. Süreç içinde yer alan tüm adaylar özgeçmiş havuzuna kayıt edilir ve sonuç hakkında bilgilendirme yapılır.

İş Başvuruları

İş başvurusu için ik@aydingroup.net adresine özgeçmişinizi gönderebilir ya da Aydın Boru güncel iş ilanları için buraya, Giacomini Unival  için buraya ve Saytek Metal için buraya tıklayabilirsiniz.